חזרה לשגרה: גני הילדים נפתחו, ראש העיר סייר

למעלה מ- 150 גני ילדים בעיר בני ברק חזרו לשגרה • רה"ע ערך סיור מקיף בעשרות גנים ועמד על סידורי הבטיחות
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
צילום: דוברות עיריית בני ברק

לאחר תקופת השבתה ארוכה בעקבות התפרצות נגיף הקורונה בבני ברק, לאחר הערכת מצב שנערכה בסוף השבוע בהשתתפות כל הגורמים הרלוונטים ובהתאם להכרעת גדולי התורה נפתחו הבוקר (א') גני הילדים העירוניים.

כדי לעמוד מקרוב על התנהלות הגנים ועל העמידה בהנחיות משרד הבריאות והוראות הרבנים, קיים ראש העיר אברהם רובינשטיין סיור מקיף יחד עם מנהל מחלקת גני הילדים הרב יוסף סטל בעשרות גני ילדים העירוניים על מנת לבחון את הערכות המקיפה לקראת החזרה לשגרה.

כבר ביום שישי נפתחו הגנים לשעה של הסתגלות כדי לאפשר לילדים ולהורים להתרגל לשגרת הלימודים החדשה, שכוללת כללי היגיינה והנחיות בריאותיות נוספות. משעות הבוקר המוקדמות של יום שישי, ישב ראש העיר בחמ"ל יחד עם אנשי לשכתו כדי לפקח שהפתיחה מתבצעת בצורה הזהירה ביותר, תוך הקפדה מלאה על הוראות משרד הבריאות ומשרד החינוך.

פתיחת גני הילדים בעיר התאפשרה לאחר בחינה מדוקדקת של החזרה לשגרה במוסדות החינוך המיוחד בשבועיים האחרונים.

ראש העיר אברהם רובינשטיין אמר: "כפי שנהגנו לכל אורך תקופת התפרצות הקורונה בבני ברק, גם פתיחת הלימודים נעשית בצורה זהירה, מדודה ואחראית. לאחר התייעצויות רבות עם מומחים ואנשי המקצוע ולאחר היערכות קפדנית ובהתאם להכרעת גדולי התורה, גם גני הילדים ומערך החינוך המיוחד בבני ברק חזרו לשגרת הלימודים. בסייעתא דשמיא הפתיחה התנהלה בצורה מופתית וחלקה ואנו מקווים שהמצב התקין והבריא ישמר ללא תקלות חלילה."

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן